Martı Yazılım A.Ş.

Biz, Avukat Ali Tamer Köseler’in 1983 yılında askerde kurduğu “hukukta bilgisayar kullanımı hayalinden” yola çıkarak 22 Mayıs 1990 tarihinde hukuk yazılımları üretmek amacıyla kurduğu bir yazılım firmasıyız; biz Martı Yazılım Danışmanlık San ve Tic. Anonim Şirketi'yiz.

1983’te “hayal” denen bir fikri tutkuyla geliştirerek 1990 yılında Türkiye’nin ilk icra yazılımını ürettik: icraMatik. Ve yıllardır artan bir tutkuyla geliştirmeye devam ediyoruz.

1990 yılından beri icraMatik, binlerce avukat, hukukçu ve kurumlar tarafından Türkiye'nin dört bir yanında güvenle kullanılıyor.

Kurucumuzun 1981 yılından bu yana faaliyetini sürdüren Hukuk Bürosu çalışanlarıyla, 8 bini aşkın Martı Dostlarının deneyimlerinden sürekli olarak beslendik; ihtiyaçları ve beklentileri birinci elden öğrendik. Öğrendiklerimizden yola çıkarak Avukatların daha hızlı, daha verimli, daha kolay çalışması için pek çok ilki ürettik, hukuk yazılımında standartları belirledik. Avukatları sürekli geleceğe taşıdık, taşıyoruz.

Öğrendiklerimizden yola çıkarak Avukatların daha hızlı, daha verimli, daha kolay çalışması için pek çok ilki ürettik, hukuk yazılımında standartları belirledik.

Biz, mevzuat ve uygulamadaki yenilikler, teknolojinin gelişmesiyle birlikte değişen hukuk yazılımı ihtiyaçlarını karşılamak için varız. İşte bu nedenle, Temmuz 2014'de Avukatların UYAP iletişimini kolay ve hızlı yapabilecekleri, basit bir işleyişe sahip yepyeni bir yazılımı geliştirip piyasaya sunduk: Buyapar.

Buyapar’ı kullandıkça işinizi ne kadar kolaylaştırdığımızı yaşayarak göreceksiniz.

İletişim

Telefon: 0232 462 6600
E-posta: marti@martiyazilim.com.tr
Web Sitesi: www.martiyazilim.com.tr
Şirket unvanı: Martı Yazılım Danışmanlık San. Tic. A.Ş. 
Adres: Halkapınar Mahallesi 1203 Sokak No: 13 Onuk Plaza Kat: 10/1015 35170 Konak İzmir
Mersis No: 0-6120-0747-6200016

Süper Hizmet Merkezi


Telefon No